2 Sztafeta 20 października 4x2400m w Śremie

0
166

W niedzielę, 19 Października, kolejny raz odbędzie się sztafeta charytatywna organizowana przez śremską grupę biegaczy Runner’s Power. W tym roku sztafeta pobiegnie dla Zuzi.

Jak możemy przeczytać na stronie internetowej grupy, Runner’s Power powstało z potrzeby propagowania biegania jako zdrowego stylu życia. Stowarzyszenie liczy ok. 60 uczestników, są tutaj zarówno bardzo doświadczeni maratończycy jak i początkujący biegacze, których łączy wspólna pasja – bieganie.

Opłata za udział w imprezie wynosi minimum 25,00 zł za osobę czyli 100,00 zł za drużynę. Wszystkie środki, które uda się zgromadzić z opłat startowych zostaną przekazane Zuzi Lambryczak (więcej o Zuzi: http://runnerspower.pl/Aktualnosci/ZuziaLambryczak)

Sztafeta wystartuje o godzinie 14:00 z bieżni stadionu miejskiego. Nawiązując do ważnego wydarzenia związanego z tym dniem, każdy z uczestników pobiegnie z przypiętym kotylionem.

Zostaną stworzone trzy klasyfikacje zawodników: sztafety damskie, sztafety męskie i sztafety mieszane. Nagrodzone będą trzy pierwsze drużyny z każdej klasyfikacji, które najszybciej przebiegną trasę oraz drużynę, która wpłaci największą kwotę pieniędzy.

Program zawodów:

12:00 – 13:00 – odbiór pakietów startowych,

14:00 – oficjalne otwarcie imprezy,

14:10 – start sztafet,

16:00 – Dekoracja zwycięzców.

Podczas trwania imprezy Stowarzyszenie – Śremska Grupa Nieustannych Optymistów “Krówka Mała” będzie uczyła zasad pierwszej pomocy. Będzie można również zbadać sobie ciśnienie, poziom cukru w organizmie oraz przeprowadzić analizę składu masy ciała z dietetyczkami z tudietetyk.pl

Impreza finansowana jest ze środków Gminy Śrem.

Formularz zapisów oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Runner’s Power

2 Sztafeta 20 października 4x2400m w Śremie

źródło: Runner’s Power

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułParkingi na czas remontu nawierzchni ulic rynku w Śremie
Następny artykułEwakuacja szkoły w Książu Wielkopolskim
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here