20 lat Rapidu Śrem. Klub zaprasza na Jubileuszową Galę

0
229

W tym roku mija 20 lat istnienia jednego z najbardziej zasłużonych dla śremskiego sportu klubów. Na przełomie lat 80 i 90 XX wieku w Śremie jak i w całej Polsce zaobserwowano wielkie zainteresowanie uprawianiem wschodnich sztuk walk. Obecni trenerzy śremskiego klubu Piotr Wesołek 5 dan i Jakub Jakubik 2 dan poznali wtedy w Poznaniu mistrza koreańskiego Soo Kwang Lee 9 dan . Owocem tych spotkań było powołanie do życia w październiku 1994 r. K.S. Rapid Śrem z sekcją taekwondo olimpijskiego. W krótkim okresie czasu klub stał się wiodącym klubem w regionie i Polsce…

K.S. Rapid Śrem w dniu 14 listopada 2014 roku będzie obchodził XX Lecie klubu. Rocznicowa gala, na którą zaproszenie otrzymali wszyscy członkowie klubu: zawodnicy, rodzice, ale również sympatycy Rapidu Śrem, odbędzie się w obiekcie sportowym Spółki Śremski Sport ul. Staszica o godz. 17.30.

W programie obchodów: XX Lat Rapidu w obiektywie Tele Relax, odsłonięcie tablicy Mistrzów Polski, uhonorowanie 20-tu najwybitniejszych zawodników klubu, pokazy sportowe, zabawa taneczna w Tropicanie i wiele innych atrakcji.

Klub prosi o zgłoszenie swojej obecności poprzez adres e-mail: 20lat@rapidsrem.hg.pl. I treści : ja imię nazwisko zgłaszam swoje przybycie na obchody XX Lecia klubu. Każdy zaawizowany uczestnik otrzyma okolicznościową opaskę, która warunkuje udział w uroczystej gali i zabawie tanecznej.

20 lat Rapidu Śrem. Klub zaprasza na Jubileuszową Galę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here