Bokserzy Warty Śrem sparowali w Środzie Wielkopolskiej oraz Gostyniu

0
203

W Środzie Wielkopolskiej 29.10.2014 oraz w Gostyniu 04.11.2014 odbyły się bokserskie spotkanie sparingowe. Sekcja Bokserska Warty Śrem gościła na sali w Średzkim klubie bokserskim gdzie trenerem jest Krzysztof Chudecki brat oraz trener Michała Chudeckiego, który w sobotę boksował będzie na Gali Polsat Boxing Night, oraz w klubie Sporty Walki Gostyń gdzie trenerem jest Tomasz Dylak.

Bokserzy Warty Śrem sparowali w Środzie Wielkopolskiej oraz Gostyniu

W sparingach wzięło udział kilkunastu zawodników WARTY ŚREM. Spotkania te były jednym z elementów przygotowania do grudniowej gali Boksu w Śremie.

Bokserzy Warty Śrem sparowali w Środzie Wielkopolskiej oraz GostyniuBokserzy Warty Śrem sparowali w Środzie Wielkopolskiej oraz GostyniuBokserzy Warty Śrem sparowali w Środzie Wielkopolskiej oraz GostyniuBokserzy Warty Śrem sparowali w Środzie Wielkopolskiej oraz GostyniuBokserzy Warty Śrem sparowali w Środzie Wielkopolskiej oraz GostyniuBokserzy Warty Śrem sparowali w Środzie Wielkopolskiej oraz GostyniuBokserzy Warty Śrem sparowali w Środzie Wielkopolskiej oraz GostyniuBokserzy Warty Śrem sparowali w Środzie Wielkopolskiej oraz GostyniuBokserzy Warty Śrem sparowali w Środzie Wielkopolskiej oraz Gostyniu

materiał dzięki uprzejmości KS Warta Śrem – sekcja bokserska

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułObchody 96. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę
Następny artykułWybory Śrem 2014: Ostatnia prosta przed wyborami
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here