Dzień Talentów w Przedszkolu Pod Wierzbami

0
250

W czwartek (19.03) dzieci z Przedszkola „Pod Wierzbami”, obchodziły Pierwszy DZIEŃ WIOSNY oraz Dzień Talentów.

Uroczystość rozpoczęła się od wesołego korowodu wokół przedszkola z wcześniej przygotowanymi wiosennymi mandalami. Na wracające do przedszkola dzieci czekała w ogrodzie Pani Wiosna, która właśnie stroiła klomby wiosennymi kwiatami.

Ciąg dalszy uroczystości nastąpił w holu przedszkola. Dzieci sprawdzały swoją wiedzę w quizie wiosennym. Jedną z konkurencji było symboliczne przeciąganie liny między zima a wiosną- zwyciężyła oczywiście wiosna. Kulminacyjnym punktem był organizowany co roku pokaz talentów, w którym mogły wykazać się dzieci uzdolnione wokalnie, tanecznie, plastycznie i manualnie.

Odbył się także wiosenny pokaz mody, w którym wystąpiły małe strojnisie prezentując wiosenne trendy modowe 😉

Dzień Talentów w Przedszkolu Pod WierzbamiDzień Talentów w Przedszkolu Pod WierzbamiDzień Talentów w Przedszkolu Pod WierzbamiDzień Talentów w Przedszkolu Pod WierzbamiDzień Talentów w Przedszkolu Pod WierzbamiDzień Talentów w Przedszkolu Pod WierzbamiDzień Talentów w Przedszkolu Pod WierzbamiDzień Talentów w Przedszkolu Pod WierzbamiDzień Talentów w Przedszkolu Pod WierzbamiDzień Talentów w Przedszkolu Pod WierzbamiDzień Talentów w Przedszkolu Pod WierzbamiDzień Talentów w Przedszkolu Pod WierzbamiDzień Talentów w Przedszkolu Pod WierzbamiDzień Talentów w Przedszkolu Pod WierzbamiDzień Talentów w Przedszkolu Pod WierzbamiDzień Talentów w Przedszkolu Pod WierzbamiDzień Talentów w Przedszkolu Pod WierzbamiDzień Talentów w Przedszkolu Pod WierzbamiDzień Talentów w Przedszkolu Pod WierzbamiDzień Talentów w Przedszkolu Pod WierzbamiDzień Talentów w Przedszkolu Pod WierzbamiDzień Talentów w Przedszkolu Pod WierzbamiDzień Talentów w Przedszkolu Pod WierzbamiDzień Talentów w Przedszkolu Pod Wierzbami

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here