Kolejny wygrany mecz Juniorów Warty Śrem, ale zwycięstwo nie przyszło łatwo

Kolejny wygrany mecz Juniorów młodszych Akademii Piłkarskiej Młoda Warta, ale zwycięstwo nie przyszło łatwo.

Mecz do końca był bardzo emocjonujący. Dziesięć minut przed końcem przegrywaliśmy 1:2. Wyrównał Paweł Skrzypek, później bramkę z wolnego strzelił Borys Kaptura w ostatniej minucie meczu.

Piękne słowa trenera Warciarzy Huberta Sciaka po meczu:

Takie zwycięstwa dodają skrzydeł!!! Dlatego ten sport jest tak piękny, jednocześnie kochany przez jednych i nienawidzony przez drugich.

Bramki dla Warty Śrem zdobywali: Wiśniewski, Skrzypek, Kaptur