Nauczyciele – swoim uczniom w Zespole Szkół Politechnicznych

0
447

Tradycją już stały się spektakle nauczycielskiej grupy teatralnej “Ciało” z Zespołu Szkół Politechnicznych w Śremie, która każdego roku, z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej bawi swoich uczniów na scenie.

Nauczyciele – swoim uczniom w Zespole Szkół Politechnicznych

W tym roku grupa wystawiła dla swoich wychowanków komedię według Aleksandra Fredro -“Gwałtu, co się dzieje”, w której to kobiety przejmują władzę, a mężczyźni zmuszeni są do obowiązków niewieścich. Jak co roku, oglądanie swoich pedagogów w niecodziennych rolach, cieszyło się sporym zainteresowaniem wśród uczniów, którzy życzyliby sobie częściej takiej dawki humoru.

W tym roku wystawiono trzy przedstawienia dla młodzieży szkolnej i jedno dla nauczycieli z powiatu śremskiego. W role komediowe wcielili się: Małgorzata Bukowy, Beata Jankowska, Aneta Opala, Anna Pelińska -Koprucka, Beata Sarnowska – Czajka, Edmund Derwich, Józef Nowak, Grzegorz Pawlak , Wojciech Szubert.

Nauczyciele – swoim uczniom w Zespole Szkół PolitechnicznychNauczyciele – swoim uczniom w Zespole Szkół PolitechnicznychNauczyciele – swoim uczniom w Zespole Szkół PolitechnicznychNauczyciele – swoim uczniom w Zespole Szkół PolitechnicznychNauczyciele – swoim uczniom w Zespole Szkół PolitechnicznychNauczyciele – swoim uczniom w Zespole Szkół Politechnicznych

źródło: Zespół Szkół Politechnicznych w Śremie

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZespół Zakręt zagra w śremskim Kinoteatrze Słonko
Następny artykułPapierosy i tytoń bez polskich znaków akcyzy w sklepie w Książu Wlkp.
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here