Oddział Chorób Wewnętrznych w Szpitalu w Śremie po przebudowie

0
286

W dniu 14 października br. po gruntownej przebudowie oraz modernizacji pomieszczeń, swoją pracę rozpoczął Oddział Chorób Wewnętrznych. Był to kolejny projekt, w ramach którego szpital dostosował bazę lokalową oraz sprzętową do wymogów rozporządzenia ministra zdrowia i przepisów unijnych.

Oddział Chorób Wewnętrznych w Szpitalu w Śremie po przebudowie

Wyremontowany oddział dysponuje trzema salami 4 – osobowymi, dziewięcioma salami 2 – osobowymi, trzema salami 3 – osobowymi w tym salą intensywnego nadzoru. Wszystkie pokoje posiadają bezpośredni dostęp do sanitariów, przystosowanych do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych.

Oddział Chorób Wewnętrznych w Szpitalu w Śremie po przebudowie

Wyposażone są w nowoczesne łóżka, szafki oraz listwy przyłóżkowe z gazami medycznymi oraz z systemem przywoływania personelu medycznego. Ponadto oddział uzbrojony jest w specjalny monitoring elektroniczny wskazujący, w której sali pacjent potrzebuje pomocy. Dzięki tej inwestycji podwyższono standard zarówno wyposażenia, jak i funkcjonalności wszystkich pomieszczeń, umożliwiając świadczenie usług na wyższym poziomie.

Jeszcze w tym miesiącu rozpoczną się prace związane z gruntowną przebudową oraz modernizacją prawego skrzydła drugiej kondygnacji budynku szpitala, w którym docelowo ulokowany zostanie Oddział Laryngologiczny.

Oddział Chorób Wewnętrznych w Szpitalu w Śremie po przebudowieOddział Chorób Wewnętrznych w Szpitalu w Śremie po przebudowieOddział Chorób Wewnętrznych w Szpitalu w Śremie po przebudowieOddział Chorób Wewnętrznych w Szpitalu w Śremie po przebudowieOddział Chorób Wewnętrznych w Szpitalu w Śremie po przebudowie

źródło: Szpital w Śremie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here