Ostatnie sparingi przed Galą Boksu Amatorskiego w Śremie

0
208

We wtorek 18.11 w czwartek 20,11 oraz w sobotę 29.11 odbyły się ostatnie sparingi sekcji bokserskiej ŚKS WARTA Śrem przed zbliżająca się galą boksu Amatorskiego, w której na dzień dzisiejszy wystąpi 8 zawodników ze Śremu.

Ostatnie sparingi przed Galą Boksu Amatorskiego w Śremie

Bokserzy gościli kolejno na salach SZKOŁY WALKI LEO, Sekcji BOKSERSKIEJ Z ZANIEMYŚLA oraz w KLUBIE ATLAS FIGHT CLUB Jarocin.

Ostatnie sparingi przed Galą Boksu Amatorskiego w ŚremieOstatnie sparingi przed Galą Boksu Amatorskiego w ŚremieOstatnie sparingi przed Galą Boksu Amatorskiego w Śremie
Ostatnie sparingi przed Galą Boksu Amatorskiego w ŚremieOstatnie sparingi przed Galą Boksu Amatorskiego w ŚremieOstatnie sparingi przed Galą Boksu Amatorskiego w ŚremieOstatnie sparingi przed Galą Boksu Amatorskiego w ŚremieOstatnie sparingi przed Galą Boksu Amatorskiego w ŚremieOstatnie sparingi przed Galą Boksu Amatorskiego w ŚremieOstatnie sparingi przed Galą Boksu Amatorskiego w Śremie
Ostatnie sparingi przed Galą Boksu Amatorskiego w ŚremieOstatnie sparingi przed Galą Boksu Amatorskiego w Śremie

materiał dzięki uprzejmości ŚKS Warta Śrem

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKsiąż Wlkp.: Niemowlę pod opieką pijanych rodziców
Następny artykułKoncert chóru Cantavi Ad Homini w śremskim szpitalu
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here