Pewne zwycięstwo Warty Śrem, która zbliża się do lidera

Ciepła pogoda oraz fakt, że do Śremu przyjechał wicelider tabeli przyciągnęły na Stadion Miejski w Śremie najzagorzalszych kibiców Warty, którzy przez całe spotkanie żywiołowo dopingowali naszych piłkarzy. Śremscy zawodnicy nie byli dłużni i pewnie wygrali z Concordią Murowana Goślina 2:0 zbliżając się do lidera tabeli na trzy punkty.

Bramki dla biało-niebieskich zdobyli pięknym strzałem Mateusz Maśliński oraz główką Adrian Chwaliszewski. W 10 minucie kontuzji uniemożliwiającej dalszą grę nabawił się Bartosz Domałeczny.

W ostatniej minucie meczu, kapitalnym strzałem popisał się Patryk Słomczyński, ale piłka trafiła w słupek. Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem naszej drużyny. Cieszy wygrana ponieważ graliśmy z drużyną, która przed tym meczem była w czołówce tabeli. Za tydzień, 24 września br. czeka nas kolejny trudny przeciwnik, zagramy na wyjeździe z Vitcovią Witkowo o godz. 16.00.