Pierwsze punkty piłkarzy Warty w rundzie wiosennej

Remisem 2:2 zakończył się mecz Warty Śrem z 1920 Mosina, który był pierwszym spotkaniem rundy rewanżowej piłkarskiej Klasy okręgowej Poznań. Śremscy piłkarze zbliżyli się do lidera tabeli Piasta Kobylnica, (który przegrał na wyjeździe z Wiarą Lecha Poznań) do którego tracą już tylko pięć punktów. Bramki dla Warty strzelali: w 58 minucie Słomczyński oraz w 87 minucie Błaszczyk.

Od początku mecz był bardzo nerwowy i agresywny z obu stron. W końcówce meczu ostra gra zaowocowała dwiema kartkami czerwonymi, po jednej dla każdej drużyny.

W doliczonym czasie w 93 min. mogliśmy jeszcze zdobyć zwycięską bramkę po strzale Aleksandra Kaptura, ale odbitej piłki od bramkarza nie zdążył dobić Michał Wojciechowski. Mecz mogliśmy wygrać, ale też i przegrać, także z remisu wywiezionego z trudnego terenu w Mosinie, trzeba się cieszyć i wygrać u siebie z Komornikami za tydzień w sobotę 02.04.2016 roku o godz.17.00, na który serdecznie zapraszamy kibiców.

WARTA Śrem: M. Grzelak, A. Kolański, D. Skrzypczak, A. Chwaliszewski (73 M. Wojciechowski), P. Królak, M. Błaszczyk, M.Mocek (73 Mateusz Maśliński), P. Słomczyński, M. Berge (65 A. Kaptur), J. Szymański (73 Mateusz Maśliński), H. Sciak
Bramki: 58 – P. Słomczyński, 87 – M. Błaszczyk