Piłkarze z Komornik zepsuli nam sobotnie sportowe święto

Piłkarze Warty Śrem przegrali w 15 kolejce klasy okręgowej Poznań z Wielkopolską Komorniki 1:2. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył w doliczonym czasie gry Michał Wojciechowski. Po tym meczu śremscy piłkarze spadli na szóstą pozycję w tabeli tracąc do lidera Piasta Kobylnica osiem punktów.

Piękna pogoda oraz autobus sponsora klubu firmy Totem, który przywiózł bezpłatnie kibiców przyciągnęły na stadion tłumy, jakich dawno w Śremie nie było na meczu Warty. Na sympatyków lokalnego klubu czekał grill i wszystko wskazywało na to, że to sobotnie popołudnie będzie wspaniałym sportowym świętem. Tym bardziej, że kilka godzin wcześniej w tym samym miejscu odbyła się inna impreza – 4 Aktywny Ekonom, który również przyciągnął do Parku Miejskiego w Śremie sporo sportowych sympatyków. Niestety w sporcie trudno jest zaplanować absolutnie wszystko. Po siedmiu meczach bez porażki (nie licząc przegranego spotkania po walkowerze z aktualnym liderem tabeli Piastem Kobylnica) Warta Śrem przegrywa z piłkarzami Wielkopolski Komorniki 1:2.

Pierwsza bramka dla przeciwników padła w 16 minucie po błędach naszych obrońców oraz bramkarza, który wyszedł za daleko z bramki. Druga bramka padła z rzutu karnego w 83 minucie. W 95 min. honorową bramkę dla naszej drużyny strzelił Michał Wojciechowski.

Kolejny mecz rozegramy 10 kwietnia 2016r. w Strykowie z tamtejszą Spójnią o godz. 17.00, na który zapraszamy kibiców.

WARTA Śrem wystąpiła w składzie: M. Grzelak, B. Domałeczny (46 J. Radek), D. Skrzypczak, A. Chwaliszewski (65 M. Wojciechowski), A. Kolański, M. Berger (65 M. Maśliński), M. Mocek, M. Błaszczyk, P. Słomczyński, J. Szymański (65 A. Kaptur), H. Sciak

Bramka: 95′ Michał Wojciechowski