Sławomir Olgierd Kramm z Capellą Zamku Rydzyńskiego

0
331

Czy jest w Śremie artysta na którego koncerty bilety kończą się kilka miesięcy przed występem, a widownia jest liczona w tysiącach? Tak, to Sławomir Olgierd Kramm, który wspólnie z Jerzym Karwowskim oraz Capellą Zamku Rydzyńskiego wystąpili podczas XXIX Koncertu Noworocznego na Zamku w Rydzynie.

W niedzielę 04.01.2015 w samo południe na Zamku w Rydzynie odbył się pierwszy z cyklu koncertów noworocznych, w których gospodarzem była Capella Zamku Rydzyńskiego.

Sławomir Olgierd Kramm z Capellą Zamku Rydzyńskiego

Tegoroczny koncert odbył się już XXVIII raz. Muzycy i soliści wykonali znane i lubiane szlagiery muzyki operowej, operetkowej i filmowej.

Sławomir Olgierd Kramm z Capellą Zamku Rydzyńskiego Sławomir Olgierd Kramm z Capellą Zamku Rydzyńskiego Sławomir Olgierd Kramm z Capellą Zamku Rydzyńskiego Sławomir Olgierd Kramm z Capellą Zamku Rydzyńskiego

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł4 Śremski Bieg Policz się z Cukrzycą już w najbliższą niedzielę
Następny artykułŚrem: Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami miasta
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here