Śmiertelny wypadek na drodze Marianowo – Grabianowo

0
185

Dziś w nocy na drodze Marianowo – Grabianowo doszło do tragicznego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motorowerem, 16 – letni mieszkaniec powiatu śremskiego, zjechał na pobocze i uderzył w betonowe ogrodzenie. Młody mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Obecnie badane są wszelkie okoliczności i przyczyny tego wypadku.

2 listopada br., około godz. 01.35, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze relacji Marianowo – Grabianowo.

Jak wstępnie ustalili policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, kierujący motorowerem, 16 – letni mieszkaniec powiatu śremskiego, jadąc z kierunku miejscowości Marianowo w kierunku Grabianowa, podczas gęstej mgły, na łuku drogi zjechał na lewe pobocze i uderzył w naroże betonowego ogrodzenia. Młody mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Na polecenie prokuratora zwłoki przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej w Poznaniu.

Obecnie wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia badają policjanci Wydziału Kryminalnego prowadząc czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Śremie.

Ewa Kasińska, Komenda Powiatowa Policji w Śremie

Śmiertelny wypadek na drodze Marianowo – Grabianowo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here