Sukces śremskich siatkarek. Młodziczki KS Bazar wygrały turniej w Strzałkowie

0
181

Duży sukces śremskich siatkarek. W sobotę 25.10 br. zespół młodziczek KS Bazar prowadzony przez Jacka Ogiermana grał tym razem na wyjeździe. Bazarki wystąpiły w turnieju kolejnej fazy rozgrywek w Strzałkowie. Ich rywalkami oprócz gospodyń HAGARTU był tez zespół KTPS Konin.

Turniej zakończył się pełnym sukcesem Bazarek. Wygrały one oba swoje mecze. Najpierw z KTPS Koninem 2:0 (25:10, 25:9) i drugi z Hagartem Strzałkowo 2:1 (22:25, 25:14, 15:11). Tym samym objęły prowadzenie w w swojej grupie. Kolejny turniej rozegrany zostanie w Koninie 8 listopada, a ostatni Bazarki zagrają u siebie 15 listopada. Dziewczyny pokazały tym razem pełne zaangażowanie i wiarę w zwycięstwo. Zespół się konsoliduje, co cieszy Jeśłi w kolejnych turniejach zagrają co najmniej tak samo to mają szansę wygrać swoją grupę. Potrzeba jednak pełnej determinacji w meczach i solidnej pracy na treningach.

materiał dzięki uprzejmości KS Bazar

Sukces śremskich siatkarek. Młodziczki KS Bazar wygrały turniej w Strzałkowie

zdjęcie z archwium KS Bazar

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWszystkich Świętych: Komunikacja Miejska na 1 listopada w Śremie
Następny artykułPrzedszkole Leśne Skrzaty w Pyszącej oficjalnie otwarte
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here