Svietlana Paschenko oraz Naoki Hayashi uczyli angielskiego w śremskim Ekonomie

0
248

W dniach 22-27 marca śremski EKONOMIK gościł dwójkę zagranicznych studentów, w ramach programu AIESEC – PEACE.

Svietlana Paschenko z Ukrainy oraz Naoki Hayashi z Japonii przeprowadzili lekcje w języku angielskim – pokazując zarówno różnice jak i podobieństwa kulturowe pomiędzy naszymi krajami.

Oprócz zajęć w szkole, wolontariusze zwiedzali okolicę – szczególnie spodobał im się zamek w Kórniku, oraz brali udział w zajęciach sportowych ufundowanych przez KSA oraz Śremski Sport. Ponadto byli gośćmi specjalnymi cotygodniowych (środowych) spotkań w Księgarni przy Rynku – “Porozmawiajmy po angielsku”, a przede wszystkim miło spędzali czas w towarzystwie młodzieży i nauczycieli z EKONOMIKA.

Svietlana Paschenko oraz Naoki Hayashi uczyli angielskiego w śremskim EkonomieSvietlana Paschenko oraz Naoki Hayashi uczyli angielskiego w śremskim EkonomieSvietlana Paschenko oraz Naoki Hayashi uczyli angielskiego w śremskim EkonomieSvietlana Paschenko oraz Naoki Hayashi uczyli angielskiego w śremskim EkonomieSvietlana Paschenko oraz Naoki Hayashi uczyli angielskiego w śremskim EkonomieSvietlana Paschenko oraz Naoki Hayashi uczyli angielskiego w śremskim EkonomieSvietlana Paschenko oraz Naoki Hayashi uczyli angielskiego w śremskim Ekonomie

materiał dzięki uprzejmości Zespołu Szkół Ekonomicznych w Śremie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here