Święta w śremskim żłobku Tuptusie

0
204

I w końcu nastał ten długo wyczekiwany dzień… Dzieci z utęsknieniem czekały na Gwiazdora, wiedziały, że muszą być grzeczne (a tylko takie są w naszym żłobku 😉 i zasłużyć na prezenty. Od rana wypatrywały gościa, nasłuchiwały jego kroków i dźwięku dzwoneczków.

Wszyscy przygotowali dla Gwiazdora niespodziankę tj. rysunki z pięknie ozdobioną choinką. Wszyscy bardzo się starali by prace wyglądały najpiękniej. Radości nie było końca gdy usłyszeliśmy dzwonek. Ponieważ w tym dniu Gwiazdor miał wiele pracy pozostawił worek z prezentami pod naszymi drzwiami. W naszym żłobku znalazł się Jego pomocnik, który pomógł rozdać paczki ze słodyczami.

Święta w śremskim żłobku Tuptusie

Spotkanie przebiegało w miłej, radosnej atmosferze. Dzień minął dzieciom w świątecznym nastroju. Najpiękniejsze w tym dniu było to, co można wyczytać z roziskrzonych dziecięcych spojrzeń: jest w nich wiara, wiara w Gwiazdora i to cudowne przekonanie, że on naprawdę istnieje.

I to jest właśnie magia tych Świąt!!!

Święta w śremskim żłobku TuptusieŚwięta w śremskim żłobku TuptusieŚwięta w śremskim żłobku TuptusieŚwięta w śremskim żłobku TuptusieŚwięta w śremskim żłobku TuptusieŚwięta w śremskim żłobku TuptusieŚwięta w śremskim żłobku TuptusieŚwięta w śremskim żłobku TuptusieŚwięta w śremskim żłobku Tuptusie

materiał dzięki uprzejmości Żłobka Tuptusie w Śremie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here