Tragiczny wypadek na drodze Śrem – Gostyń

0
281

20 lutego br., około godz. 14.10, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze 434 w rejonie miejscowości Ostrowo.

Z ustaleń policjantów, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, wynika, że kierujący samochodem Daewoo Nexia, 64 – letni mieszkaniec Śremu, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadący z przeciwnego kierunku ciągnik siodłowy marki Man z naczepą, którym kierował 49 – letni mieszkaniec Chodzieży.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierujący samochodem Daewoo Nexia, który został przewieziony do szpitala. W związku ze spowodowaniem zagrożenia w ruchu drogowym mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

Obecnie prowadzone są dalsze czynności w tej sprawie.

Tragiczny wypadek na drodze Śrem   GostyńTragiczny wypadek na drodze Śrem   GostyńTragiczny wypadek na drodze Śrem   GostyńTragiczny wypadek na drodze Śrem   Gostyń

materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWypadek na obwodnicy. Kierowcy zostali przewiezieni do szpitala
Następny artykułDominik Sworowski nowym prezesem ŚKS Warta Śrem
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here