Warta Śrem z wysokim zwycięstwem nad Kłosem Zaniemyśl i porażką w Jarosławcu z Orkanem.

Warta Śrem w długi weekend rozegrała dwa mecze ligowe, które były jednocześnie ostatnimi w tym roku. W długi listopadowy weekend podopieczni Damiana Skrzypczaka najpierw przegrali w Jarosławcy z tamtejszym Orkanem, natomiast kilka dni później rozgromili na Stadionie Miejskim w Śremie piłkarzy Kłosa Zaniemyśl aż 5:0.

Warta Śrem z porażką z Orkanem Jarosławiec…

W piątek 11 listopada śremscy piłkarze udali się do Jarosławca na mecz z Orkanem. Mimo trafienia Michała Wojciechowskiego w 5 minucie, nasz zespół przegrał ten mecz wynikiem 1:2. Warciarze kończyli mecz w dziewiątkę, gdyż czerwone kartki obejrzeli Artur Kolański i Hubert Sciak.

WARTA Śrem wystąpiła w składzie: Grzelak – A.Kolański, Pelec, Skrzypczak, Chwaliszewski – Wojciechowski, Koralewski (87’Komorowski), Mocek, Błaszczyk (65’Berger) – Ściak, Słomczyński (79’Kaptur)

…oraz wysokim zwycięstwem w Śremie w meczu z Kłosem Zaniemyśl.

Z kolei dwa póżniej, w niedzielę 13 listopada nasz zespół podejmował drużynę Kłosa Zaniemyśl. Mimo braku kilku zawodników (bracii Kolańskich i Michała Mocka) podopieczni Damiana Skrzypczak pewnie pokonali drużynę prowadzoną przez Klaudiusza Marciniaka aż 5:0, a bramki w tym meczu strzelali Hubert Sciak dwie w 31 i 90 minucie gry, Michał Wojciechowski w 17 minucie, Mikołaj Berger w 37 minucie i Patryk Słomczyński w 41 minucie. Rundę Jesienną kończmy na 6 miejscu z dorobkiem 21 punktów.

WARTA Śrem wystąpiła w składzie: Grzelak – Domałeczny, Pelec, Skrzypczak, Chwaliszewski (60’Kaptur) – Wojciechowski (74’Tomaszewski), Błaszczyk (81’Mikołaj Maśliński), Koralewski, Berger (85’Komorowski) – Ściak, Słomczyński