Zakończono prace modernizacyjne Biblioteki Publicznej w Śremie

0
251

Biblioteka Publiczna w Śremie informuje, że z końcem roku 2014 zakończone zostały prace adaptacyjne i modernizacyjne w siedzibie nowej biblioteki przy ul. Grunwaldzkiej 10.

W styczniu rozpocznie się przenoszenie i łączenie zbiorów biblioteki głównej przy ul. Kilińskiego oraz filii z osiedla Jeziorany. Część zbiorów pozostanie jednak w jednym pomieszczeniu w bibliotece przy ul. Kilińskiego, które funkcjonować będzie jako filia biblioteki “Przy moście”.

Zakończono prace modernizacyjne Biblioteki Publicznej w Śremie

Łączenie i przenoszenie książek wiąże się z należytą selekcją oraz koniecznymi zmianami w komputerowym systemie katalogowym, dlatego na proces ten przeznaczono ok. półtora miesiąca. Oznacza to, że od 2 stycznia do połowy lutego biblioteka nie będzie wypożyczać książek. Zwroty książek od czytelników przyjmowane będą tylko do 9 stycznia. Równocześnie informujemy, że za książki przetrzymane do końca lutego nie będą pobierane regulaminowe opłaty.

Wszystkich Czytelników uprzejmie prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość!

O dokładnej dacie otwarcia nowej siedziby Biblioteki Publicznej im. Heliodora Święcickiego poinformujemy w drugiej połowie stycznia.

Jerzy Kondras – dyrektor biblioteki

Zakończono prace modernizacyjne Biblioteki Publicznej w ŚremieZakończono prace modernizacyjne Biblioteki Publicznej w ŚremieZakończono prace modernizacyjne Biblioteki Publicznej w ŚremieZakończono prace modernizacyjne Biblioteki Publicznej w ŚremieZakończono prace modernizacyjne Biblioteki Publicznej w ŚremieZakończono prace modernizacyjne Biblioteki Publicznej w ŚremieZakończono prace modernizacyjne Biblioteki Publicznej w ŚremieZakończono prace modernizacyjne Biblioteki Publicznej w ŚremieZakończono prace modernizacyjne Biblioteki Publicznej w Śremie

materiał dzięki uprzejmości Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy im. Heliodora Święcickiego w Śremie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here